СПИСОК педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації у 2024 році
ОЗЕРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ
КАНОНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Протокол засідання
атестаційної комісії Озерського ліцею
09.10.2023 №1
Список педагогічних працівників Озерського ліцею,
які підлягають черговій атестації у 2024 році
№ |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Освітній, освітньо-кваліфікаційний рівень |
Посада, на якій атестується |
Стаж педагогічної ді-сті |
Дата і результати попередньої атестації |
Строки проведення атестації |
1. |
Мороченець Катерина Михайлівна |
Рівненський ДГУ, спеціаліст, 2007 рік Спеціальність – «Музична педагогіка і виховання» Кваліфікація – викладач, методист, вихователь |
Учитель музичного мистецтва |
22 |
02.04.2019 Відповідає раніше присвоєній кв. кат. «спеціаліст вищої категорії» Присвоїти пед звання «вчитель-методист» |
17.10.2023-25.03.2024 |
ЗДНВР |
22 |
02.04.2019 Відповідає займаній посаді |
17.10.2023-25.03.2024 |
|||
2. |
Гайдиш Оксана Михайлівна |
Рівненський ДГУ, спеціаліст, 2000 рік Спеціальність –«Українська мова та література» Кваліфікація - учитель української мови а літератури |
Учитель української мови та літератури |
24 |
02.04.2019 Відповідає раніше присвоєній кв. кат. «спеціаліст вищої категорії» Присвоїти пед звання «старший вчитель» |
17.10.2023-25.03.2024 |
3. |
Кулай Тетяна Сергіївна |
Рівненський ЕГІ, спеціаліст, 1998 рік Спеціальність – «Початкове навчання. Біологія» Кваліфікація – вчитель початкових класів, біології НУ Львівська політехніка, спеціаліст, 2004 рік Кваліфікація – викладач хімії |
Учитель хімії |
30 |
02.04.2019 Присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» |
17.10.2023-25.03.2024 |
4. |
Чашка Надія Данилівна |
МЕГУ ім Степана Дем’янчука, спеціаліст, 2007 рік Спеціальність – «Початкове навчання», Кваліфікація – вчитель початкових класів, практичний психолог в закладах освіти |
Педагог-організатор |
20 |
22.03.2019 Присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» |
17.10.2023-25.03.2024 |
5. |
Деркач Тамара Петрівна |
Волинський НУ ім Лесі Українки, спеціаліст, 2012 рік Спеціальність – «Початкова освіта», Кваліфікація – організатор початкової освіти, вчитель початкової школи |
Учитель початкових класів |
15 |
22.03.2019 Присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» |
17.10.2023-25.03.2024 |
6. |
Васьковець Ольга Іванівна |
Сарненський педколедж, молодший спеціаліст, 2012 рік Спеціальність – «Дошкільна освіта» Кваліфікація – вихователь в ДЗ, керівник дитячого хореографічного колективу Переяслав-Хмельницький ДПУ ім Гр Сковороди, спеціаліст, 2015 р Спеціальність – «Дошкільна освіта» Кваліфікація – організатор дошкільної освіти Рівненський ДГУ, магістр, 2022 рік Професійна кваліфікація – магістр середньої освіти, вчитель трудового навчання та технологій і креслення |
Керівник гуртка |
11 |
На цій посаді атестується вперше |
17.10.2023-25.03.2024 |
7. |
Данилова Ганна Вікторівна |
Рівненський ДГУ, магістр, 2012 рік Спеціальність – «Початкове навчання», Кваліфікація – викладач педагогіки та методик початкового навчання у ВНЗ, вчитель початкових класів, вчитель мови (англ) у початкових класах |
Асистент учителя |
6 |
На цій посаді атестується вперше |
17.10.2023-25.03.2024 |