A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Озерський ліцей Каноницької сільської ради

ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ

Дата: 26.03.2024 09:25
Кількість переглядів: 126

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВСТУПУ В 1-Й КЛАС У 2024/2025 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

При організації прийому до 1-го класу заклад освіти керується такими нормативними документами:

• Конституція України,

• Конвенція про права дитини,

• Закон України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту»,

• Наказ МОН України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти",

• Статут школи

• Наказ про прийом дітей до 1 класу

Озерський ліцей проводить набір дітей до 1 класу на 2024-2025 навчальний рік.

Клас працюватиме за Типовою освітньою програмою О.Савченко

Прийом документів на зарахування до 1 класу відбуватиметься до 31 травня 2024 року

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!
ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ, ЗАКРІПЛЕНА ЗА ЗАКЛАДОМ ОСВІТИ          село Озеро
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО 1 КЛАСУ
  1. До 1-го класу закладу загальної середньої освіти зараховуються діти, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

  2. Прийом дітей до 1 класу закладу загальної середньої освіти здійснюється на безконкурсній основі.

  3. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування школи.

  4. У другу чергу зараховуються діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти

ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДИТИНИ ДО 1-ГО КЛАСУ БАТЬКАМИ АБО ОСОБАМИ, ЯКІ ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ, ПОДАЮТЬСЯ:
  1. Заява одного з батьків дитини (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

  2. Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).

  3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

  4. Оригінал або завірена копія довідки про щеплення № 063/о

  5. Чорнобильське посвідчення (за наявності)

Інших документів для зарахування дитини до 1 класу не передбачено. Батьки несуть відповідальність за стан здоров'я дитини, її фізичний розвиток. Питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією (наказ Міністерства охорони здоров'я України від 29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного "Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу").

ВАШ МАЛЮК ПІШОВ У ШКОЛУ...

  • Не прагніть побачити в дитині старшокласника. Будьте готові, що учнем він стане через деякий час. Парта, ранець, зошити ще не роблять з нього учня.

  • Поважайте нове життя дитини. Тепер вже не ви вирішуєте, з ким він сидить за однією партою, якими мають бути його взаємини з вчителькою та однокласниками. Все це тепер його власні уроки життя, які, повірте, важливіші за шкільний розклад.

  • Менше відповідайте за його перебування в школі і більше - за перебування вдома. Дім тепер набуває для дитини набагато більшого значення, ніж раніше.

  • Прагніть не демонструвати можливостей дитини перед ровесниками. Важливіше, щоб він відчув себе рівним іншим, хоч би в першому класі.

  • Спробуйте запам'ятати імена вчителів, однокласників, їх батьків. Інколи це може виявитися важливим в найнесподіваніших обставинах.

  • Прагніть не заходити в магазини і не робіть побічних справ по дорозі в школу. Розмовляйте з дитиною, запитуйте про уроки, які сьогодні будуть. Тобто проявляйте пошану до школи як найважливішої справи вашої дитини.

  • На перших порах просіть дитину «підказати» вам, як дійти до будинку. Радьтеся: а що, якщо ми пройдемо по іншій вулиці? Дитині важливо, провівши декілька годин в школі, відчути простір. Просто побути в русі.

  • Допомагайте дитині підтримувати зв'язок з його дошкільним життям. Зайдіть разом з ним в дитячий садок, щоб привітатися з вихователями, розповісти про школу. Дайте погойдатися на гойдалках. Загляньте в гості до когось з сусідських дітей, з ким ваша дитина дружила до школи.

  • Дитина, яка пішла в школу, сповниться гідності, якщо у неї з'явиться власний будильник, який вона звечора сама поставить на певний час.

  • Дуже важливо - пошана до світу дитини. Не заглядайте в ранець без відома малюка. Він повинен бути упевнений, що віднині без його дозволу ніхто не чіпатиме речі, що належать йому.

  • Добре б завести зошит для щоденних записів або малюнків. У цьому зошиті він зможе описувати кожен свій день (хоч би одну подію). Завдяки цій можливості з'явиться досвід роздумів про себе і своє життя.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень